Atölyelerimiz

Bireyleri hem kişisel alanda hem de birlikte değişim için harekete geçerek kendi potansiyellerini ortaya koyma süreçlerinde destekleyen atölye dizisidir.

Tematik atölyelerimize göz atın:

1.Etki Pusulası Atölyesi

Etkini tasarlamaya ne dersin?

Online yapılacak olan bu atölye, hayatı nasıl sindirdiğimize ve nasıl bir etki ortaya koyduğumuza dair bir atölyedir. Etki daima kendimizden başlar. Önce kendimizle buluşur kendi özyönetim ve özdenetim ihtiyacımıza odaklanırız. Sonra etrafımızdaki dünya üzerinden etkimizi tasarlayabiliriz. Bilinçli bir etki için öncelikle kendimize dair farkındalık geliştirir sonra da etki alanımızı tasarlamaya başlayabiliriz.

Atölye İçeriği

Nefesin Yolculuğu

Etki çemberleri

Yarattığımız etkiyi fark etmek

Etki alanımı yeniden tasarlıyorum

Baykuş Egzersizi

Kapanış

Katılmak için iletişime geç

2.Kariyer Pusulası Atölyesi

Kariyerin mi seni, sen mi kariyerini belirliyorsun?

Online yapılacak olan bu atölye, bilinçli farkındalıkla kariyer yolumuzu nasıl çizebiliriz, sorusuna yanıt arayan bir atölyedir. Potansiyelimizi ve güçlü yönlerimizi tanımak, yeni öğrenme merakları kazanmak ve neticede nasıl bir ‘‘ben’’ ortaya koymak istediğimize dair soruların yanıtlarını arayacak, bireysel gücümüzü hem kendimiz hem de bütünün iyiliği için nasıl tasarlayacağımızı keşfedeceğiz. Bugün olduğun yerden, olmak istediğin yere gidebilmek için atman gereken adımları, sana ve bıraktığın ize bakıldığında seni anlatan değerlerini, kendinde yapman gereken değişiklikleri göz önünde bulundurarak rotanı belirleyebilirsin.

Atölye İçeriği

Başarı nedir?

İş hayatı değerleri ve özel hayat değerleri

Güçlü Yönlerim

Vizyonlama – İş hayatında ben

İdeal ben

Kapanış

Katılmak için iletişime geç

3.Etkili İletişim Atölyesi

İletişim sırasında karşılaştığımız zorluklarla nasıl mücadele ediyorsun?

Online yapılacak olan bu atölye, iletişim kurarken yarattığımız etkiye, yaklaşımımıza, varsayımlarımıza ve kendimize dışarıdan bakabilme becerisi edinmemize katkı sağlar. Yanlış anlamalardan kaçınmamıza, iletilen şeyin gerçek anlamını kavramamıza ve işinizi ve kişisel ilişkilerinizi büyük ölçüde geliştirmenize yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bu atölyede, bireysel gücümüzü hem kendimiz hem de bütünün iyiliği için nasıl tasarlayabileceğimizi keşfedeceğiz.

Atölye İçeriği

Dinleme Modelleri

Öz farkındalık

Karpman Drama Üçgeni

Kendime taahhütüm

Kapanış

Katılmak için iletişime geç

4.Esenlik Pusulası Atölyesi

MERAK ET, HAYAL ET, HİSSET. Buna VAR MISIN?

Online yapılacak olan bu atölye, “Niyetine odaklanmak demek niyetinde katılaşmak demek değildir” manifestosunu esas almıştır.  Esnemek, uyum sağlamak, öğrenmek, keşfetmek ve kendimizi merak etmek, başkaları ile etkileşimdeki kendimizi ve etki alanımızı merak etmek bu süreçte bizim takip edeceğimiz ipuçları. Merak et, merak et, merak et. Yeni bir SEN nasıl görünür, nasıl hisseder, nasıl daha güçlü ve dayanıklı olmak için kaynaklarını aktive eder, yaratıcılığını nasıl besler?

Atölye İçeriği

Niyetine odaklanmak

Beden nasıl çalışır?

Yeni bir SEN nasıl görünür

Bahaneler

MERAK ET, HAYAL ET, HİSSET

Kapanış

Katılmak için iletişime geç

5.İlişki Pusulası Atölyesi

İkili ilişkilerimde ”ben” nasıl bir ”benim”?

Online yapılacak olan bu atölye, ilişkideki kendimizi ve ilişkiden beklentilerimizi anlamamıza yardımcı olan, ideal ilişki kavramımızın derinliklerine ışık tutmamızı sağlayan bir atölyedir. Bu atölyenin amacı aşk meselelerini mercek altına yatırarak ilişkide doyum noktasına ulaşmaktır. Kendinizi ifade edebileceğiniz, kendiniz olmaktan çekinmeyeceğiniz, böyleyken de güzel seçimler yaparak yol alabileceğinizi fark edebilirsiniz.

Atölye İçeriği

Çember Egzersizi

Hangi enerjileri kullanıyorum?

Kendi algoritmalarımı keşfetmek

İlişki yıldızım

Kapanış

Katılmak için iletişime geç

6.Mutluluk Pusulası Atölyesi

Mutluluk bir tercih midir?

Online yapılacak olan bu atölye, değerlerinizi hatırlatan belki yeniden önceliklendirme ihtiyacınızı ele alan, duygu ve düşünce durumunuzu dengeleyen bir atölyedir. Mutluluk iyi olma halinde gizli ve bu da iç dünyamızda nasıl olduğumuzla, dış dünyayla nasıl kendimizi ilişkilendirdiğimizle ilgili. Sahip olup olamadıklarımızla, tükettiğimiz eşya, yiyecek, ilişki, zaman, seyahat veya hobilerle değil, anda kendimiz olarak iyi olma haline kavuşmakla ilgili mutluluk.

Bu atölyede bizi mutlu eden seçimlere yönelmeye, içimizdeki mutluluğu keşfetmeye, bardağa dolu tarafından bakmanın da ötesinde bardağı doldurmaya odaklanacağız.

Atölye İçeriği

Mutluluk nedir?

Gerçekliklere bakış açımız

Mutluluk nasıl edinilir?

Vizyonlama – Mutlu sen nasılsın?

Mutluluk Ekseni

Kapanış

Katılmak için iletişime geç

Atölyelerimizde benzersiz bir tecrübe yaşamanızı ve bol keyif almanızı diliyoruz.

Atölyelerimiz bireysel katılımlara ve kurumsal organizasyonlara açıktır. İhtiyaç odaklı olarak geliştirilebilir ve tasarlanabilir.
Detaylı bilgi almak için iletişime geçin